HAKKIMIZDA

Yenilenebilir Enerji sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren İVOSİS, 2023 yılında faaliyet alanına çelik sektörünü de ekledi. Firmanın çelik üretimindeki başarısı, enerji sektöründeki deneyim ve bilgi birikimiyle desteklenmektedir. 

Enerji ve Çelik endüstrisinde kaliteyi ve yeniliği bir araya getirerek  öncü bir konuma yükselen İVOSİS, yüksek standartlardaki ürünleriyle sektörde dikkatleri üzerine çekmekte ve çevre dostu üretim metotlarıyla sürdürülebilirliği ön planda tutmaktadır. Kalite ve teknolojiye verdiği önem, İVOSİS’i sektördeki diğer firmalardan ayıran temel unsurlardan biridir. Gelecekteki büyüme potansiyeli ve sektördeki lider konumu, İVOSİS’i önde gelen bir firma olarak konumlandırıyor.

ÜRETİMİMİZ İLE YAŞAMA DEĞER KATIYORUZ

KURUMSAL VE TECRÜBELİ BİR ŞİRKET

Tecrübesini kurumsal imajıyla kanıtlamış olan İVOSİS, farklı sektörlerden gelen yatırımcılara yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

YENİLİKÇİ VE GÜVENİLİR

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, projelerimizdeki öncü uygulamalarla son teknolojiyi en güvenilir şekilde hayata geçiriyoruz.

PROFESYONEL EKİP

Projelerinizde iş ortağınız olarak alanlarında uzman mühendis ve teknisyen kadromuzla, kaliteden ödün vermeden projelerinizi hayata geçiriyoruz.

YÜKSEK HİZMET KALİTESİ

Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirleyerek yüksek hizmet kalitesini benimsiyor ve her adımda bu standartları koruyoruz.

ÇÖZÜM ORTAĞI

Firmanızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek özel olarak geliştirdiğimiz projelerle, size çözüm ortağı olarak en yüksek tasarrufu sağlıyoruz

SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİ

Kurulumunu yaptığımız santrallerde olası bir arıza durumuyla karşılaşmamak için titizlikle çalışıyoruz, sizlere her an kesintisiz servis ve bakım hizmeti sunuyoruz.